Long Island Escorts Manhattan Escorts Newyork Escorts NYC Escorts Girl Lookup
Frilco Philippines Corporation

Instruktører & trænere

Herunder finder du en liste over alle rideinstruktører og unghestetrænere med en uddannelse godkendt af Dansk Islandshesteforening, og som står i FEIF-Matrixen samt aspiranter siden 2010. Ved hver instruktør er noteret det årstal, de er registreret uddannet.

Ryttermærkeinstruktører står anført under den enkelte landsdel.

Jylland

Instruktører FEIF Level 3

Agnar Snorri Stefansson, Mollerupvej 15, 8600 Silkeborg
Tlf. 5130 3492, toppur1@hotmail.com, Hólar 2004

Anne Soelberg, Guldagervej 39, 9670 Løgstør
Tlf. 3150 5360, soelberganne@gmail.com, Hólar 2003

Auður Ástvaldsdóttir, Bakmøllevej 275, 9380 Vestbjerg
Tlf. 2645 8840, audurast@hotmail.com, Hólar 2005

Pernille Lyager Møller, Sognstrupvej 38, 7500 Holstebro
Tlf. 5180 9230, pernillemoller@gmail.com Hólar 2013

Rune Svendsen, Sørig Engvej 35, 9881 Bindslev
Tlf. 6047 9169, iaias@online.no

Søren Agerskov Madsen, Debelmosevej 3, 6900 Skjern
Tlf. 5129 2321, agerskov86@hotmail.com, Hólar 2009

 

Instruktører FEIF Level 2

Bo K. Sørensen, Legindvej 41, Legind 7900 Nykøbing Mors
Tlf. 9772 1112, info@stutterilegind.dk, 2000

Dorothee Schlesinger, Stanghedevej 29, 8800 Viborg
Tlf. 5049 2074, doro.schlesi@yahoo.de, Tyskland

Dorte Rasmussen, Lyngbyvej 3, 7755 Bedsted Thy
Tlf. 4033 8032, mail@dorteogjens.dk ,2000

Henning Jensen, Dorfvej 64, Jordbroen, 9330 Dronninglund
Tlf. 2944 0985, anne@mad-anne.dk, 2000

Jens Iversen, Lyngbyvej 3, 7755 Bedsted Thy
Tlf. 4033 8032, mail@dorteogjens.dk, 2000

Rasmus Møller Jensen, Flødalvej 25, 9230 Svenstrup J
Tlf. 2145 2785 rasmus@islandshesteinfo.dk, 2000

Rikke Schölhammer Wolff, Bispelundvej 44, 8330 Beder
Tlf. 2614 4894, rikkewolff@gmail.com, Hólar 2003

 

B-instruktører FEIF Level 1

Ane Thorhauge Sandholm, Nygårdsvej 35, 8450 Hammel
Tlf. 4021 6362, anethorhauge@hotmail.com, 2016

Anna Worm, Hvidbjerggårdsvej 12, 7755 Bedsted Thy
Tlf. 2554 5452, annagworm@gmail.com, 2007

Annette Frydensberg, Erstedskovvej 4, 9520 Skørping
Tlf. 2272 9292 Annettefrydensberg@gmail.com, 2014

Anne-Louise Frandsen, Dalhusvej 5, 9550 Mariager
Tlf. 2627 5946 annelouisefrandsen@yahoo.dk, 2019

Bodil Breyen, Enkegårdslunden 10, 8320 Mårslet
Tlf. 2247 8110 bodil.breyen@mail.dk, 2009

Chatrine Brusgaard, Stenbjergvej 13, 7752 Snedsted
Tlf. 2049 1675, chatrine.brusgaard@feriepartner.dk, 2014

Diana Øster Pedersen, Jeshøjvej 1, 8410 Rønde
Tlf. 51329357, diana.oster.p@gmail.com, 2019

Ellen Hvidt, Hjøllundvej 27, 7400 Herning
Tlf. 7468 5411, ekh@equina.dk, 2007

Gitte Hove, Adelgade 20, 8400 Ebeltoft
Tlf. 2751 6561, hove.gitte@gmail.com, 2011

Gitte Vestergaard Laursen, Birkevej 8, 6960 Ringkøbing, Norge 2007
Tlf. 5258 9424, gitte.v.laursen@gmail.com

Helle Rohde, Obstrupvej 61, 8320 Mårslet
Tlf. 4034 4410, helle@staldballe.dk, 2007

Ida Sofie Ellemose, Bellevuevej 5, 6800 Varde
Tlf. 2112 0883, idasofie@ellemose.eu 2016

Jan Horndrup Hansen, Ormslevvej 325, 8260 Viby
Tlf. 23301650, mollegaardislandsheste@gmail.com, 2010

Jonas Møller Jensen, Flødalvej 30, 9230 Svenstrup
Tlf. 2242 3241, nulles@gmail.com, 2016

Julie Christiansen, Søholmvej 2, 8961 Allingåbro
Tlf. 2729 1436, gajuislandshest@hotmail.com, 2002

Julie Renée Hammer, Norupvej 36, Vammen, 8830 Tjele
Tlf. 6015 2065, lillekugle@gmail.com, 2002

Julie Keller, Pile Alle 15, 7362 Hampen
Tlf. 2556 8775, juliekhoffmann@live.dk, 2019

Kathrine Grøfte, Langbrovej 65, 9700 Brønderslev
Tlf. 2219 5629, groefte@hotmail.com  2005

Katrine Skrubeltrang, Rendborgvej 25, 9900 Frederikahavn
Tlf. 5139 6677, raudur2002@yahoo.dk, 2011

Kira Nissen, Hvidtjørnen 84, 8700 Horsens
Tlf. 2229 5915, kickki1@gmail.com, 2009

Lasse Grønberg Jensen, Krogbækgård, Storhavevej 8, 9940 Læsø
Tlf.: 2380 2283, info@rideferie.dk, 2012

Lis Vang Steffensen, Hestbjergvej 22, 7500 Holstebro
Tlf. 9748 5207, hestbjerg@mail.tele.dk,  2014

Lone Würtz, Kvisselholtvej 79, 9330 Dronninglund
Tlf. 2785 4849, lonewz@gmail.com, 2007

Lotte Andreassen, Elbjergvej 6, 8660 Skanderborg
Tlf. 4040 6206, lotte@pingpong.dk, 2016

Lotte Berg, Tyskerbakken 4, 7752 Snedsted
Tlf. 9793 3910, mjolnir@post.tele.dk, 2000

Majbrit Maag Lauritsen, Fabjergvej 254, 7620 Lemvig
Tlf. 27639611, majbrit.maag@live.dk 2019

Maria Munk Brouer, Sepstrupvej 5, 8653 Them
Tlf. 2023 6702, heidar@live.dk, 2005

Mathilde Heier Kristensen, Grønkærvej 29, Harridslev, 8930 Randers NØ
Tlf. 30514812, mathilde@heier.dk, 2019

Melanie Schmidt, Debelvej 241, 6855 Outrup
Tlf. 21770869, melanie@stald-fames.dk, 2019

Naja Jensen, Dyrebyvej 20, 6854 Henne
Tlf. 2247 8545, najanuggi@hotmail.com, 2005

Natasja Dahl Kjæruff, Kalstrup 9, 8530 Hjortshøj
Tlf. 2674 9488, natasja@interflex.dk, 2012

Rikke Brandt, Grønnegade 8a,  6623 Vorbasse
Tlf. 29911514, rikkebrandt1975@gmail.com 2006

Siri Lambertz-Nilssen, Damkærvej 4, 7080 Børkop
Tlf. 7586 6229, siri@lilledamkaergaard.dk, 2000

Susanne Larsen, Helledigevej 8, 8464 Galten
Tlf. 2521-7933, helledige@mail.dk, 2004

Trine Risvang Winther, Skt. Paulsgade 49, 1.th., 8000 Aarhus C
Tlf. 2062 3922, t_risvang@hotmail.com, 2009

Ulrikke Hammer, Birknæsvej 11, 8752 Østbirk
Tlf. 2346 2939, ulrikkehammer@gmail.com, 1999

Vibe Skouenborg, Løvskal Landevej 84, 8850 Bjerringbro
Tlf. 5190 8561, vibesko@hotmail.com, 2000

 

Figures (Tölt in Harmony) Instruktør  FEIF Level 1

Kira Nissen, Jyllandsgade 17 A, 8700 Horsens
Tlf. 2229 5915, kickki1@gmail.com, 2009/2015

Lotte Nørby-Odgaard, Skovvangen 6, 8722 Hedensted
Tlf. 4079 2605, lotte@noerby-odgaard.dk, 2010/2015


Unghestetræner

Ane Thorhauge Sandholm, Nygårdsvej 35, 8450 Hammel.
Tlf. 4021 6362, anethorhauge@hotmail.com 2010

Anette Stoklund Strøm, Bangsbogårdvejen 3, 9940 Læsø
Tlf. 2211 7728, anettelasoe@hotmail.com 2014

Camilla L. Ripa, 8660 Skanderborg
Tlf. 5250 7100,  camilla_mlr@hotmail.com, Island 2002

Chatrine Brusgaard, Stenbjergvej 13 7700 Snedsted
Tlf. 2049 1675, chatrine.brusgaard@feriepartner.dk 2010

Jan Horndrup Hansen, Ormslevvej 325, 8260 Viby J.
Tlf. 23301650, mollegaardislandsheste@gmail.com 2010

Jonas Møller Jensen, Flødalvej 30, 9230 Svenstrup
Tlf. 2242 3241, nulles@gmail.com 2014

Katrine Toft, Råkildevej 40, 9530 Støvring
Tlf. 6018 6622, fami.toft@vip.cybercity.dk 2017

Kristina Larsen, Husmandsvej 1, 9430 Vadum
Tlf. 2243 7014, k-larsen@hotmail.com 2017

Lasse Grønberg Jensen, Storhavevej 8 9940 Læsø
Tlf. 2380 2283, info@rideferie.dk , www.rideferie.dk 2010

Lea Grønbæk, Herningvej 60, 7800 Skive
Tlf. 3022 2824, your_fluke@hotmail.com, 2014

Maja Lindgaard, Kanalvej 45, Tvorup, 7700 Thisted
Tlf. 2511 0378, maja.lindgaard@hotmail.com 2018

Melanie Schmidt, Debelvej 241, 6855 Outrup
Tlf. 2177 0869, melanie@stald-fames.dk, 2020

Rasmus Møller Jensen, Flødalvej 25, 9230 Svenstrup
Tlf. 2145 2785, rasmus@islandshesteinfo.dk 2010

Trine Risvang, Skt. Paulsgade 49, 1.th., 8000 Aarhus C
Tlf. 2062 3922, t_risvang@hotmail.com, 2009

Ulrikke Hammer, Birknæsvej 11, 8752 Østbirk
Tlf. 2346 2939, ulrikkehammer@gmail.com, 1999

 

Ryttermærke-instruktører

Ane Thorhauge Sandholm, Nygårdsvej 35, 8450 Hammel
Tlf. 4021 6362, anethorhauge@hotmail.com, 2016

Anna Worm, Hvidbjerggårdsvej 12, 7755 Bedsted Thy
Tlf. 2554 5452, annagworm@gmail.com, 2007

Anne-Louise Frandsen, Dalhusvej 5, 9550 Mariager
Tlf. 2627 5946 annelouisefrandsen@yahoo.dk, 2019

Anne Soelberg, Guldagervej 39, 9670 Løgstør
Tlf. 3150 5360, soelberganne@gmail.com, Hólar 2003

Camilla L. Ripa, 8660 Skanderborg
Tlf. 5250 7100,  camilla_mlr@hotmail.com, Island 2002

Diana Øster Pedersen, Jeshøjvej 1, 8410 Rønde
Tlf. 51329357, diana.oster.p@gmail.com, 2019

Dorothee Schlesinger, Stanghedevej 29, 8800 Viborg
Tlf. 5049 2074, doro.schlesi@yahoo.de, Tyskland

Ellen Hvidt, Hjøllundvej 27, 7400 Herning
Tlf. 7468 5411, ekh@equina.dk, 2007

Gitte Hove, Adelgade 20, 8400 Ebeltoft
Tlf. 2751 6561, hove.gitte@gmail.com, 2011

Ida Sofie Ellemose, Bellevuevej 5, 6800 Varde
Tlf. 2112 0883, idasofie@ellemose.eu 2016I

Jonas Møller Jensen, Flødalvej 30, 9230 Svenstrup
Tlf. 2242 3241, nulles@gmail.com 2014

Jan Horndrup Hansen, Ormslevvej 325, 8260 Viby
Tlf. 23301650, mollegaardislandsheste@gmail.com, 2010

Julie Renée Hammer, Norupvej 36, Vammen, 8830 Tjele
Tlf. 6015 2065, lillekugle@gmail.com, 2002

Julie Hoffmann, Pile Alle 15, 7362 Hampen
Tlf. 2556 8775, juliekhoffmann@live.dk, 2019

Kathrine Grøfte, Langbrovej 65, 9700 Brønderslev
Tlf. 2219 5629, groefte@hotmail.com  2005

Kira Nissen, Hvidtjørnen 84, 8700 Horsens
Tlf. 2229 5915, kickki1@gmail.com, 2009

Lone Würtz, Kvisselholtvej 79, 9330 Dronninglund
Tlf. 2785 4849, lonewz@gmail.com, 2007

Lotte Andreassen, Elbjergvej 6, 8660 Skanderborg
Tlf. 4040 6206, tyrevoldsdal@hotmail.com, 2016

Lotte Nørby-Odgaard, Skovvangen 6, 8722 Hedensted
Tlf. 4079 2605, lotte@noerby-odgaard.dk, 2010

Majbrit Maag Lauritsen, Fabjergvej 254, 7620 Lemvig
Tlf. 27639611, majbrit.maag@live.dk 2019

Mathilde Heier Kristensen, Grønkærvej 29, Harridslev, 8930 Randers NØ
Tlf. 30514812, mathilde@heier.dk, 2019

Melanie Schmidt, Debelvej 241, 6855 Outrup
Tlf. 21770869, villandi06@gmail.com, 2019

Naja Jensen, Dyrebyvej 20, 6854 Henne
Tlf. 2247 8545, najanuggi@hotmail.com, 2005

Rikke Brandt, Grønnegade 8a, 6623 Vorbasse
Tlf. 29911514, rikkebrandt1975@gmail.com 2006

Rikke Schölhammer Wolff, Bispelundvej 44, 8330 Beder
Tlf. 2614 4894, rikkewolff@gmail.com, Hólar 2003

 

FT-medlemmer

 

Anne Soelberg, Guldagervej 39, 9670 Løgstør
Tlf. 3150 5360, soelberganne@gmail.com

Lotte Berg, Tyskerbakken 4, 7752 Snedsted
Tlf. 9793 3910, mjolnir@post.tele.dk

Julie Renée Hammer, Norupvej 36, Vammen, 8830 Tjele
Tlf. 6015 2065, lillekugle@gmail.com

Pernille Lyager Møller, Sognstrupvej 38, 7500 Holstebro
Tlf. 5180 9230, pernillemoller@gmail.com Hólar 2013

 

Fyn

Instruktør FEIF Level 2

Mie Hedebo Knudsen, Frugthaven 52, 5462 Morud
Tlf. 2331 3779, mie_knudsen@hotmail.com, 2002, 2005

 

B-instruktør FEIF Level 1

Ann Marie S. Vestergård, Limkilde 15, 5462 Morud
Tlf. 6489 2212, a.marie@limkildeislandsheste.dk, 2000

Katharina Kjerulff, Engvej 2, 5462 Morud
Tlf.2784 5702, katharinakjerulff@gmail.com, 2011

Tina Lund, Korsbjergvej 11, 5500 Middelfart
Tlf. 2096 0022, tinajullund@icloud.com, 2019

 

Unghestetræner

Mie Hedebo Knudsen, Frugthaven 52, 5462 Morud
Tlf. 2331 3779, mie_knudsen@hotmail.com, Trænerdiplom Hólar 2002

 

Ryttermærke-instruktører

Mie Hedebo Knudsen, Frugthaven 52, 5462 Morud
Tlf. 2331 3779, mie_knudsen@hotmail.com, 2002, 2005

Katharina Kjerulff, Engvej 2, 5462 Morud
Tlf.2784 5702, katharinakjerulff@gmail.com, 2011

 

FT-medlemmer

Mie Hedebo Knudsen, Frugthaven 52, 5462 Morud
Tlf. 2331 3779, hedebo@knudsen.mail.dk

 

 

Sjælland

Instruktører FEIF Level 3

Anne-Sofie Nielsen, Bannebjergvej 16, 3230 Græsted
Tlf. 4879 8494, fie@ishesten.dk 2000/2010

Mille Kyhl, Rolandsvej 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 2946 7673, kyhlstald@hotmail.com, Hólar 2004

 

Instruktører FEIF Level 2

Birgitte Simoni Holmstad, Mosegårdsvej 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 2648 0128, Pilehoj@mail.dk, 2014

Janne Krarup Nielsen, Raunsbjergvej 14, Hvalsø
Tlf. 20492392, jens.krarup@kf.dk ,2000

Karen B. Rasmussen, Nøddebo Overdrev 1, 3480 Fredensborg
Tlf. 4824 5345,  kras@newmail.dk, 2000

Karin Hassing, Dragstrup Enghavevej 23, 3250 Gilleleje
Tlf. 4971 7887,  k.hassing@icloud.com 2000

Nadia Agertoug Nielsen, Viemose Gade 102, 4771 Kallehave
Tlf. 2422 0103, nadia_nielsen@hotmail.com

Rikke Nielsen, Hornsherredvej 442 4070 Kirke Hyllinge
Tlf. 2166 6134, kimogrikke@icloud.com, 2000

 

B-Instruktører Level 1

Anne Christine Ulbæk, Guldsmedevej 2, 3080 Tikøb
Tlf. 4036 6101, kontakt@staldulbaek.dk  2016

Barbara Højlund, Kongemarksvej 67, 4000 Roskilde
Tlf. 4160 4093, kongur@pc.dk, 2009

Hanne Dueholm, Nielsen Byvej 83, 2650 Hvidovre
Tlf. 3677 1560, hanne@krogagre.dk 2002

Henriette Friis Hedegård, Nellerødvej 4, 3200 Helsinge
tlf. 5170 2874, stutterifriis@gmail.com, 2015

Lene Warming, Mosegårdsvej 5 B, 3480 Fredensborg
Tlf. 2146 1350, lwarming@live.dk 2015

Lotte Fensmark Bentzen, Københavnsvej 6A, 1. tv., 3400 Hillerød
Tlf. 2762 6200, lofebe@outlook.com, 2005 – Orlov

Louise Mølbak, Fruerskovvej 4, 4390 Vipperød
Tlf. 3056 0631, akur@akur.dk, 2004

Maja Frederiksen, Brandhøjgårdsvej 108, 2640 Hedehusene
Tlf. 6014 0844, info@frederiksens-isheste.dk, 2014

Marie-Louise Demant, Røsnæsvej 444, 4400 Kalundborg
Tlf. 5545 4002, islandsheste@mail.dk. 2004

Melina Dahl, Sorgenfrigårdsvej 63, st. tv., 2800 Kongens Lyngby
Tlf. 2280 4910, melinadahl@hotmail.com, 2019

Miriam Rostgaard, Kvislemarkvej 41, 4262 Sandved
Tlf. 2534 6936, rostgaardhus@gmail.com, 2009

Pia Birkegård, Gurrevej 351, 3000 Helsingør
Tlf. 2243 4209, piarose@hotmail.dk,  2007

Søs Peck Bundgaard, Rævegravvej 2, 3400 Hillerød
Tlf. 2070 6820, s.bundgaard@mail.dk, 2009

Tania Højvang Jensen, Langstrupvek 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 2683 0307, completeriding@gmail.com, 2005

 

Figures (Tölt in Harmony) Instruktør Level 1-3

Birgitte Simoni Holmstad, Mosegårdsvej 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 2648 0128, Pilehoj@mail.dk, 2014/2015

Dorte Rasmussen, Møllebakkevej 66, 4243 Rude
Tlf. 5545 9662, mail@tjenergaarden.dk ,2000/2015

Janne Krarup Nielsen, Raunsbjergvej 14, Hvalsø
Tlf. 20492392, jens.krarup@kf.dk ,2000/2015

Karen B. Rasmussen, Nøddebo Overdrev 1, 3480 Fredensborg
Tlf. 4824 5345,  kras@newmail.dk, 2000/2015

Karin Hassing, Dragstrup Enghavevej 23, 3250 Gilleleje
Tlf. 4971 7887, k.hassing@icloud.com 2000/2015

 

Tölt in Harmony Instruktør Level 1

Barbara Højlund, Kongemarksvej 67, 4000 Roskilde
Tlf. 4160 4093, kongur@pc.dk, 2009/2015

Lene Warming, Mosegårdsvej 5 B, 3480 Fredensborg
Tlf. 2146 1350, lwarming@live.dk 2015

Miriam Rostgaard, Kvislemarkvej 41, 4262 Sandved
Tlf. 2534 6936, rostgaardhus@gmail.com, 2009/2015

Pia Birkegård, Gurrevej 351, 3000 Helsingør
Tlf. 2243 4209, piarose@hotmail.dk,  2007/2015

 

Unghestetræner

Anna Worm, Haldvejen 23, 3390 Hundested
Tlf. 2554 5452, annagworm@gmail.com, 2006

Birgitte Simoni, Mosegårdsvej 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 26480128, pilehoj@mail.dk, 2010

Dorte Rasmussen, Møllebakkevej 66 4243 Rude
Tlf. 5545 9662, mail@tjenergaarden.dk, 2002

Gry Schlütter, Valbyvej 44, 3200 Helsinge
Tlf. 2688 3772, 2001

Iben Barnstein, Stokholtsvej 29, 4173 Fjenneslev
Tlf. 2819 8916. sandgaarden@mail.dk, 2010

Karin Hassing, Dragstrup Enghavevej 23, 3250 Gilleleje
Tlf. 4971 7887, k.hassing@icloud.com 2002

Miriam Rostgaard, Kvislemarken 41, 4262 Sandved
Tlf. 2534 6935, rostgaardhus@gmail.com, 2010

Pernille Wulff Harslund, Hørupvej 14, 3550 Slangerup
Tlf. 6075 0216, pernilleharslund@hotmail.com, 2015

Sofie Galskov, Parmagade 24, 4. th., 2300 København S
Tlf. 6064 6507, sgalskov@hotmail.com

 

Ryttermærkeinstruktører

Anne-Sofie Nielsen, Bannebjergvej 16, 3230 Græsted
Tlf. 4879 8494, fie@ishesten.dk 2000/2010

Birgitte Simoni Holmstad, Mosegårdsvej 4, 3480 Fredensborg
Tlf. 2648 0128, Pilehoj@mail.dk, 2014

Hanne Dueholm, Nielsen Byvej 83, 2650 Hvidovre
Tlf. 3677 1560, hanne@krogagre.dk 2002

Henriette Friis Hedegård, Nellerødvej 4, 3200 Helsinge
tlf. 5170 2874, stutterifriis@gmail.com, 2015

Karen B. Rasmussen, Nøddebo Overdrev 1, 3480 Fredensborg
Tlf. 4824 5345, kras@c.dk, 2000

Karin Hassing, Dragstrup Enghavevej 23, 3250 Gilleleje
Tlf. 4971 7887, k.hassing@icloud.com 2000/2015

Lene Warming, Mosegårdsvej 5 B, 3480 Fredensborg
Tlf. 2146 1350, lwarming@live.dk 2015

Louise Mølbak, Fruerskovvej 4, 4390 Vipperød
Tlf. 30560631, akur@akur.dk, 2004

Mette Køllgaard, Mosehøjvej 29, 2920 Charlottenlund
Tlf. 2991 9841, mettekvoigt@hotmail.com, 2019

Miriam Rostgaard, Kvislemarken 41, 4262 Sandved
Tlf. 2534 6935, rostgaardhus@gmail.com, 2010

Maja Frederiksen, Brandhøjgårdsvej 108, 2640 Hedehusene
Tlf. 6014 0844, info@frederiksens-isheste.dk, 2014

Søs Peck Bundgaard, Rævegravvej 2, 3400 Hillerød
Tlf. 2070 6820, s.bundgaard@mail.dk, 2009

 

FT-medlemmer

Anne-Sofie Nielsen, Bannebjergvej 16, 3230 Græsted
Tlf. 4879 8494, fie@ishesten.dk

Jón Már Gudmundsson, Fruerskovvej 4, 4390 Vipperød
Tlf. 40466443, akur@akur.dk

Mille Kyhl, Annebjergvej 4, 4572 Nørre Asmindrup
Tlf.  2946 7673, info@staldkyhl.dk

Nadia Agertoug Nielsen, Viemose Gade 102, 4771 Kalvehave
Tlf. 2422 0103

Rikke Nielsen, Hornsherredvej 442, 4070 Kirke Hyllinge
Tlf. 2166 6134, rikimogrikke@icloud.com

Bornholm

B-instruktører FEIF Level 1

Christina Lassen, Ystadvej 6, 3700 Rønne
Tlf. 6039 5705, christina.lassen@outlook.dk, 2009

 

Aspiranter under uddannelse fra 2012

Amalie Brun, Torupvejen 76, 3390 Hundested,
Tlf. 23646983, amaliebrun19@hotmail.com, 2021

Annekatrine Kirketerp-Møller, Rosenvej 3, 2950 Vedbæk
Tlf. 30128280, a.k.kirketerp@gmail.com, 2021

Anne-Mette Høeg Andersen, Præstevejen 84, 3230 Græsted
Tlf. 26816113, am@forishesten.dk, 2021

Clara Gorbin, Oldvejen 6, 3480 Fredensborg
Tlf. 27571410, claragorbin@gmail.com, 2021

Eva Rygaard Jensen, Adelgade 66, 4720 Præstø
Tlf. 81616532, hjalmur@live.dk, 2021

Janne Damkjær Madsen, Kildeagervej 1, 8361 Hasselager
Tlf. 28182252, jannedm@hotmail.com, 2021

Kirstine Juncher, Venning Byvej 6, 8920 Randers NV
Tlf. 29929582, kirstine.frank@gmail.com, 2017

Lene Von Seelen, Skjernvej 66, 7500 Holstebro
Tlf. 51395948, lenevon@gmail.com, 2021

Lisa Lambertsen, Nørre Øksevej 125, 9460 Brovst
Tlf. 61543673, lisalambertsen@gmail.com, 2017

Maiken Lilliendal, Lyngsbækvej 1, 8400 Ebeltoft
Tlf. 71784468, info@molsfarm.dk, 2021

Maja Lindgaard, Kanalvej 45, 7700 Thisted
Tlf. 25110378, maja.lindgaard@hotmail.com, 2021

Mette Damm Bak, Bådsgårdvej 72, 7840 Højslev
Tlf. 40830449, mdbbh14@gmail.com, 2021

Sofine Jensen, Amagerbrogade 22, København
Tlf. 27201409, sofine.jensen@gmail.com , 2021

Trine Sylvest Christiansen, Lejrvej 2, 3500 Værløse
Tlf. 26841085, trine.solarplexus@gmail.com, 2021