Long Island Escorts Manhattan Escorts Newyork Escorts NYC Escorts Girl Lookup
Frilco Philippines Corporation

Kontakt

Sekretariat

Kontaktinfo

Adresse:
Dansk Islandshesteforening, Vilhelmsborg, Bedervej 101, 8320 Mårslet

Telefon:
tlf. 8747 5075 – tast 2. Telefontid mandag til torsdag kl. 9.00 – 13.00. Fredag kl. 9.00 – 12.00

Email: sekretariat@islandshest.dk

Medarbejdere

Sekretariatsleder Kristiane Klindt
mail: kristiane@islandshest.dk

Sekretær Helle Mogensen
mail: helle@islandshest.dk

Medredaktør TÖLT online, Facebook & islandshest.dk: Kristina Christensen (25 timer/ugentligt)
mail: kristina@islandshest.dk

Medredaktør TÖLT online Pernille Engsig Eskildsen (ansat på konsulentbasis)
mail pernille@islandshest.dk

Uddannelsesmedarbejder Anne Soelberg (10 timer/ugentligt)
mail: Anne@islandshest.dk

Ridespor Danmark projektmedarbejder Tove Urup Madsen
mail: tove@islandshest.dk

DI- Stambogskontor

Stambogskontoret er en del af sekretariatet.

Kontaktinfo

Telefon
Tlf. 8747 5075 – tast 1. Telefontid:  Mandag til torsdag kl. 9.00 -13.00 & fredag kl. 9.00 – 12.00.

E-Mail: stambogskontor@islandshest.dk

Medarbejdere

Stambogsfører Kristiane Klindt
mail: kristiane@islandshest.dk

Kundeservice Terry Christensen
mail: terry@islandshest.dk

Registrator Karina Hjorth
mail: karina@islandshest.dk

Bestyrelse og komiteer

Find navne og kontaktoplysninger på medlemmer i bestyrelse og komiteer HER

Udvalg

Find navne og kontaktoplysninger på medlemmer i udvalg HER