Alrid Dommere

Alrid Dommere

Find en dommer på kortet eller på listen nederst.

Anna Worm

Hvidbjerggårdsvej 12
7755 Bedsted Thy
Tlf: 2554 5452
Email: annagworm@gmail.com

Annette Kaas

Bjergvej 20
6830 Nørre Nebel
Tlf: 21963021
E-mail: ulfur@live.dk

Gerd Engelbrecht

Industrivej 8
5500 Middelfart
Tlf: 3020 0212
Email: gerd.engelbrecht2304@gmail.com

Hanne Bjerre

Ved Kirken 12
8320 Mårslet
Tlf: 2178 3162
Email: hanne.bjerre.hekla@gmail.com

Karin Hassing

Dragstrup Enghave 23
3250 Gilleleje
Tlf: 4078 4767
Email: K.hassing@icloud.com
FEIF Level 2 instruktør, Figures Instruktør FEIF Level 1, Figures Instruktør FEIF Level 1-3, Ryttermærkeinstruktør, Unghestetræner

Lone Würtz

Kvisselholtvej 79, Gl. Agersted
9330 Dronninglund
Tlf: 2785 4849
Email: lonewz@gmail.com

Lotte Ditlev

Engboulevarden 45, 3 th
8960 Randers
Tlf: 60886331
Email: lotteditlev@hotmail.com

Marie Louise Christiansen

Askhøjvej 8
8600 Silkeborg
Tlf: 2427 1987
Email: kampestenshuset@gmail.com

Melanie Schmidt

Debelvej 241
6855 Outrup
Tlf: 2177 0869
Email: melanie@stald-fames.dk

Rikke Brandt

Grønnegade 8 A
6623 Vorbasse
Tlf: 2991 1514
Email: rikkebrandt1975@gmail.com

Stine J. Nielsen

Ved Freerslev hegn 9
3400 Hillerød
Tlf: 2744 6802
Email: super.stine@hotmail.com

Vibeke Thomsen

Møllevejen 95
9690 Fjerritslev
Tlf: 60609765
Email: vibekethomsen71@gmail.com

Anna Worm

Hvidbjerggårdsvej 12
7755 Bedsted Thy
Tlf: 2554 5452
Email: annagworm@gmail.com

Annette Kaas

Bjergvej 20
6830 Nørre Nebel
Tlf: 21963021
E-mail: ulfur@live.dk

Gerd Engelbrecht

Industrivej 8
5500 Middelfart
Tlf: 3020 0212
Email: gerd.engelbrecht2304@gmail.com

Hanne Bjerre

Ved Kirken 12
8320 Mårslet
Tlf: 2178 3162
Email: hanne.bjerre.hekla@gmail.com

Karin Hassing

Dragstrup Enghave 23
3250 Gilleleje
Tlf: 4078 4767
Email: K.hassing@icloud.com
FEIF Level 2 instruktør, Figures Instruktør FEIF Level 1, Figures Instruktør FEIF Level 1-3, Ryttermærkeinstruktør, Unghestetræner

Lone Würtz

Kvisselholtvej 79, Gl. Agersted
9330 Dronninglund
Tlf: 2785 4849
Email: lonewz@gmail.com

Lotte Ditlev

Engboulevarden 45, 3 th
8960 Randers
Tlf: 60886331
Email: lotteditlev@hotmail.com

Marie Louise Christiansen

Askhøjvej 8
8600 Silkeborg
Tlf: 2427 1987
Email: kampestenshuset@gmail.com

Melanie Schmidt

Debelvej 241
6855 Outrup
Tlf: 2177 0869
Email: melanie@stald-fames.dk

Rikke Brandt

Grønnegade 8 A
6623 Vorbasse
Tlf: 2991 1514
Email: rikkebrandt1975@gmail.com

Stine J. Nielsen

Ved Freerslev hegn 9
3400 Hillerød
Tlf: 2744 6802
Email: super.stine@hotmail.com

Vibeke Thomsen

Møllevejen 95
9690 Fjerritslev
Tlf: 60609765
Email: vibekethomsen71@gmail.com

Læs mere om komitéerne